Široká nabídka DVB-T antén

Jak prosté - čtvrtá řada krimi seriálu na AXN

| redakce | Tisk

Již v pondělí 29.2.2016 čeká na diváci televizní stanice AXN čtvrtá řada populárního krimi seriálu Jak prosté (Elementary). První díl z nové série uvidí diváci ve 21:00 hodin.

Opět se setkáme se starými známými, excentrickým Sherlockem Holmesem a jeho asistentkou, doktorkou Joan Watsonovou. Nově řadu postav rozšíří Sherlockův otec Morland Holmes, který přijel ze staré dobré Anglie, aby srovnal život svého nezdárného syna. Ten totiž v minulé sérii znovu propadl svému drogovému návyku. Starý pán ovšem bude naší dvojici také fušovat do řemesla...
Obrázek k textu: Jak prosté - čtvrtá řada krimi seriálu na AXNObrázek k textu: Jak prosté - čtvrtá řada krimi seriálu na AXN

Seriál JAK PROSTÉ přináší moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva, který se na plátně poprvé objevil v roce 1921 a dodnes nepřestává diváky fascinovat. JAK PROSTÉ se ale od předchozích verzí liší - své diváky naprosto originálně zavádí nejen do 21. století (podobně jako britský SHERLOCK), ale také mimo starý kontinent.

Sherlock Holmes, génius s poněkud asociální povahou a bohužel také drogovou závislostí, nás totiž zavede do New Yorku, kam byl Sherlock svým otcem vyslán, aby se pod dozorem doktorky Joan Watsonové ze svého problému vyléčil. Jenže Sherlock má na své závislosti zcela jiný lék - práci policejního konzultanta v New Yorku. Watsonová tak nemá jinou možnost, než se ke svému neobvyklému pacientovi připojit. Americký seriál JAK PROSTÉ se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století. V uplynulých třech řadách jsme sledovali jak jednotlivé postavy, tak vývoj jejich vztahů v příbězích, inspirovaných Doylovými nesmrtelnými povídkami.

Ve čtvrté řadě se Holmes snaží znovu uvést svůj život do pořádku po jeho útoku na Oscara a následnému návratu k drogové závislosti. Kvůli násilným činům je ohroženo Sherlockovo partnertsví s Watsonovou i spolupráce s newyorskou policií. Zatímco čeká, zda bude obviněn, objevuje se na jeho stole případ ženy údajně zabité manželem - vítané rozptýlení od blížícího se příjezdu jeho odcizeného otce Morlanda Holmese (John Noble).

zdroj: AXN