Široká nabídka DVB-T antén

Skylink opět vypne fotbal na tv Dvojka a Dajto pro CZ karty

| redakce | Tiskobrázek k článku: Skylink opět vypne fotbal na tv Dvojka a Dajto pro CZ karty

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o vypnutí sportovních přenosů na programech Dvojka, Dvojka HD, Dajto a Dajto HD pro české dekódovací karty.

Ve čtvrtek 25. 2. 2016 od 20:45 do 23:00 nebude pro zákazníky Skylinku, kteří používají dekódovací karty pro region Česká republika, dostupný přenos fotbalového utkání Evropské ligy, které vysílají slovenské programy Dvojka a Dvojka HD.

Dále pak nebude pro region Česká republika dostupný zápas Španělské fotbalové ligy (La Liga), který vysílají stanice Dajto a Dajto HD v neděli 28. 2. 2016 od 20:25 do 22:25.

Vypnutí požadují společnosti, které jsou vlastníky práv pro vysílání vybraných zápasů Evropské ligy a Španělské ligy na území České republiky, přičemž provozovatele programů Dvojka, Dvojka HD, Dajto a Dajto HD mají vysílací práva jen pro území Slovenské republiky.

Zákazníci Skylinku, kteří používají dekódovací karty na území Slovenské republiky a mají nastaven region Česká republika, mohou tento problém snadno vyřešit změnou regionu v Zákaznické zóně na webu Skylinku.

zdroj: M7