Široká nabídka DVB-T antén

Lokalizované Filmboxy ve Švýcarsku

| redakce | Tisk

Společnost SPI International / Filmbox spouští programy FilmBox Arthouse, Docubox HD a Fast&Funbox HD v nabídce operátora net+ ve Švýcarsku. Tři programy budou dostupné pro více než 150 tisíc zákazníků platformy netplus.ch, stejně tak i na několika dalších partnerských sítí net+ ve francouzsky mluvícím Švýcarsku.

netplus.ch nabídne mezinárodní programy Filmbox Arthouse, Docubox HD a Fast&funbox HD v balíčku ENGLISH.

Programy Filmbox Arthouse a Docubox HD budou ve francouzštině dostupné abonentům v rámci balíčku FAMILY. Program Fast&FunBox HD se stane součástí balíčku SPORTS.

Filmbox Arthouse uvádí nezávislé filmy z celého světa, stejně tak i mistrovská díly světové kinematografie s významnými režiséry jako jsou Kurosawa, Fellini, Hitchcock a mnoho dalších. Stanice získala na Eutelsat TV Awards v roce 2015 cenu v kategorii Nejlepší filmový kanál.

Docubox HD je dokumentární kanál zaměřený na přírodu, divoká zvířata, vědu a lidskou civilizaci.

Fast&FunBox nabízí akční a adrenalinový obsah, včetně extrémních sportů od automobilových závodů a motokrosu po snowboard a skateboard a velké množství disciplín, show a soutěží z celého světa.

Programy pod značkou Filmbox jsou distribuovány Filmbox International Ltd., která je zcela vlastněna dceřinou společností Kino Polska TV S.A., jehož většinovým majitelem je SPI International BV.