Quantcast

Lovci krabů vyrážejí do nebezpečí. Na Discovery Channel

| redakce | tisk

Zatímco Češi balí na dovolenou do Chorvatska nebo Itálie, lovce krabů, kteří vyplouvají na rozbouřené vlny Beringova moře, žádná pohodička nečeká. V parném létě se mohou diváci osvěžit sledováním už dvanácté řady pořadu Nejsmrtelnější úlovek.

Show znovu přinese skutečné příběhy lovců, jejichž povolání patří mezi nejnebezpečnější na světě a každá nepozornost se může stát osudnou.

Posádky známé z minulých sérií čeká řada změn. Do práce nastupují noví rybáři, kteří však nemají s lovem krabů tolik zkušeností. Nová série seznámí ve svých osmnácti dílech diváky s novou lodí Brennou A. Nezkušená posádka rybářů vedená nejmladším kapitánem v historii seriálu Seanem Dwyerem musí čelit mnoha problémům. A předpověď počasí rozhodně není příznivá... Dwyer se musí vypořádat s mořskými nástrahami a vzít otěže flotily pevně do svých rukou. Významných změn je v posádkách lodí více. Mladý kapitán Josh Harris se dostává do čela Cornelie Marie, které dříve velel jeho otec. Mladého Dwyera čekají první důležitá rozhodnutí. Jeden z rybářů udělá závažnou chybu a nezkušený kapitán musí rozhodnout o jeho osudu.

Lovci krabů vyrážejí do nebezpečí. Na Discovery Channel
▲ Lovci krabů vyrážejí do nebezpečí. Na Discovery Channel

Mladí členové posádek často chybují, svá špatná rozhodnutí však nahrazují dravostí a snahou. Chtějí uspět a vysloužit si uznání svých zkušenějších kolegů. V cestě jim ale stojí častá zranění a špatné počasí. Poradí si s nepříznivými podmínkami a stanou se z nich opravdoví lovci? Číhá na ně řada nástrah a mořská hladina je nevyzpytatelná.

Posádky lodí navíc bojují s mimořádně silnou bouří. Rybáři Cornelia Marie se ocitají ve smrtelném nebezpečí, když zachraňují své vybavení před běsnícím mořem. Loď kapitána Siga Hansena zasáhne ničivá vlna, která jí způsobí výrazná poškození. Hansen se proto musí rozhodnout, jak se s tímto problémem vypořádá. Seriál divákům nabídne řadu detailních záběrů, díky kterým si budou připadat jako součást posádky a prožijí s nimi veškeré problémy.

Na první díl nové řady oblíbeného seriálů se mohou fanoušci těšit v úterý 30. srpna ve 22 hodin na stanici Discovery Channel.

zdroj: Discovery

Reklama
Vybrané články