CryptoBox 800 UHD

Spuštěn videoportál Film Popular

| redakce | tiskobrázek k článku: Spuštěn videoportál Film Popular

Dnes startuje Film Popular, nový internetový videoportál, zaměřený především na dokumentární tituly. Provozuje ho Československá filmová společnost, jejímž většinovým majitelem je Leoš Pohl.

Videoportál už v tento okamžik nabízí přes tisícovku televizních pořadů a filmů. Ta bude každý měsíc doplňována desítkami nových, zvláště z nabídky televizí CS film, Kinosvět a CS mini.

Film Popular je plně v češtině, bez reklamy a orientuje se na záhady a tajemství, krimi, military, ale i na dětské pořady. Nabídka je členěna do jednotlivých žánrových skupin, počínaje světem v HD přes filmy a seriály a konče tematickými kanály, třeba o zdraví. Jeho uživatelé navíc získají přístup k předpremiérám a k archivu TV Kinosvět,“ konstatuje Leoš Pohl.

Videoportálu se nachází na stránce www.filmpopular.cz.

Portál je vyroben technologií responsive design, který se automaticky přizpůsobuje velikosti zobrazovacího zařízení: počítačům s monitory různých velikostí, notebookům, tabletům či mobilům. Jeho uživatelé zaplatí za přístup servisní poplatek 199 Kč ročně formou premium SMS, tedy nejrychlejšího, nejjednoduššího a nejvíce rozšířeného způsobu platby.

Československá filmová společnost kromě Film Popularu zahrnuje televize CS film, Kinosvět, CS mini, Horor film, dále rádio Dechovka, TV Praha a regionální síť 4 (RS4) Prague Digital TV.