Široká nabídka DVB-T antén

V Rusku začaly vysílat programy Clubbing TV a Eurochannel

| redakce | Tisk

Dne 1. srpna 2017 byly spuštěny ruské verze televizních programů Clubbing TV a Eurochannel. Stanice jsou nyní dostupné zákazníkům platformy Rostelekom.

Filmový kanál Eurochannel se zaměřuje na filmy z celé Evropy. Vysílá rovněž i televizní pořady, dokumentární filmy o kuchyni a architektuře, hudbě a cestování. 90 procent obsahu bude v Rusku odvysíláno poprvé.

Stanice Eurochannel byla založena v roce 1995 v Brazílii s cílem zajistit divákům rozmanitost evropské kultury mimo Evropu. V roce 2000 stanici získala francouzská mediální společnost Multithematiques INC (Canal+ Group) a Vivendi. Eurochannel se vysílá mimo jiné v Portugalsku, USA, Jižní Koreji, Srbsku a Bosně a Hercegovině.

Signál programu Eurochannel je poskytován v SD i HD rozlišení. SD verze je šířena přes satelit Eutelsat 16A na pozici 16°E.

Clubbing TV se zaměřuje na klubovou scénu, elektronickou hudbu, DJ a taneční kulturu. Mezinárodní verze kanálu francouzské společnosti Clubbing TV S.A.S se od ruské verze liší dabingem a lokální produkcí. V roce 2017 chce provozovatel přinést více než 450 hodin premiérového obsahu, včetně klipů.

zdroj: telesputnik.ru,telesat-news.net