Quantcast

Ruská verze MGM Channel s českou licencí

| redakce | tisk

Filmový kanál MGM Channel v ruské mutaci bude vysílat s českou licencí. Český regulátor médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na svém posledním zasedání 8.8.2017 rozhodla o udělení licence pro program MGM Channel RU.

MGM Channel RU je televizní stanice zaměřená na filmy a seriály klasické a televizní kinematografie všech žánrů vyrobené zejména v USA.

Licence pro MGM Channel RU platí 12 let pro šíření prostřednictvím zvláštních přenosových systémů - individuálního příjmu signálu ruskými operátory prostřednictvím optických vláken NTV+ nebo DTH signálu platformy NTV+ na satelitu Eutelsat 36B (36°E) na transpondéru 22, kteří dále distribuují signál předplatitelům prostřednictvím různých platforem jako jsou optická vlákna (CATV, IPTV), DTH, OTT, mobilní TV či webová televize.

Vysílání MGM Channel RU může být poskytováno na území těchto států: Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Estonsko, Gruzie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Lotyšsko, Litva, Moldavsko, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán, Ukrajina a Uzbekistán. Program bude vysílán v ruském jazyce 24 hodiny denně.

RRTV rovněž informuje regulátory členských států EU, tj. Estonska, Lotyšska a Litvy, že na jejich území se může vysílat program MGM Channel RU s českou licencí.

Reklama
Vybrané články