Široká nabídka DVB-T antén

Na Mňam TV se vracejí akviziční pořady

| redakce | tisk

Gastronomická stanice Mňam TV nabídne od 4. září svým divákům nový program obohacený o zahraniční kuchařské hvězdy i vlastní produkci. Po půl roce se na program Mňam TV opět vracejí akviziční pořady.

Zářijový program zahájí pořady jako “Holky v kuchyni“ s Haylie Duff, “Jamieho revoluce ve stravování 2“ s Jamiem Oliverem, “V mysli šéfkuchaře 2“ s Davidem Changem, “Vlasatí motorkáři: Asijské dobrodružství“, nebo Annabel Langbein: U mě na zahrádce 2. Během podzimu pak přibydou další zahraniční kuchaři, někteří vůbec poprvé na českých obrazovkách: Nigella Lawson, Lorraine Pascale, Martha Stewart, Kylie Kwong nebo Sophie Dahl.

Na Mňam TV se vracejí akviziční pořady
Obr. č. 1 - Na Mňam TV se vracejí akviziční pořady

Svět gastronomie je pestrý a klíčové pro nás je, aby každý milovník dobrého jídla našel na Mňam TV svůj oblíbený pořad. Rozšiřujeme tak programovou nabídku o celou paletu chutí a vůní z celého světa. Například od oblíbeného Jamieho Olivera chystáme na podzim hned několik pořadů. Klíčová je pro nás stále i vlastní produkce. Proto i na podzim budete moci sledovat úžasného Riccarda Lucque a jeho pořad Pravá Itálie s Riccardem, nebo sympatické mladé kuchaře z naší obrazovky: Veget s Klárkou, Sladkou Adie, Tetovaného chefa, Láďův Orient Express nebo Chlapa za plotnou. Podzim bude hrát všemi barvami a kuchyněmi světa i na Mňam TV,“ říká Pal Milkovics, CEO S&P Broadcasting.

Vysílání kanálu Mňam TV je kromě satelitního (Skylink), kabelového (UPC) a internetového (O2) vysílání taktéž dostupné v terestrickém vysílání a to v Praze a okolí, na Plzeňsku, v Českých Budějovicích, Příbrami, Mostu, Teplicích a Chomutově.

Od poloviny srpna je kanál v nabídce slovenského operátora Orange a od září také na televizi Magio od Slovak Telekomu.