Široká nabídka DVB-T antén

Prima Comedy Central přináší 21. sérii South Parku

| redakce | tisk

Jen hrstka animovaných seriálů dosáhla takové proslulosti, jakou získal South Park. Ten od své premiéry v roce 1997 nasbíral miliony fanoušků po celém světě díky svému surovému humoru a svěžímu přístupu k mnoha tématům včetně politiky, náboženství a kultu celebrit.

Připravte se na znovushledání s vašimi oblíbenými přisprostlými čtvrťáky již tento pátek na Prima Comedy Central. Cartman, Stan, Kyle a Kenny se vrací v plné síle.

Prima Comedy Central přináší 21. sérii South Parku
▲ Prima Comedy Central přináší 21. sérii South Parku

Pokud existuje jedna věc, ve které autoři South Parku opravdu excelují, pak je to vytváření kontroverze. Od té doby, co nám představili své fiktivní městečko plné pitoreskních postaviček, nikdy nezklamali ve vypichování těch nejvíce znepokojujících, nejironičtějších a nejztřeštěnějších aspektů našich životů. Tento směr často vedl ke značné nelibosti mnoha rodičovských organizací a celebrit, které neunikly nekompromisní satiře.

Nadcházející série se konceptem poněkud liší od předcházející řady, která se vyznačovala provázanými epizodami a silným zaměřením na americké prezidentské volby a život běžných Američanů ve světě „po Trumpovi“. Ani 21. série se však nevyhýbá kontroverzním tématům, která během posledních měsíců hýbala světem. V prvních epizodách uvidíme, jak je v městečku South Park všechno vzhůru nohama kvůli bílým nacionalistům a zvýšené úmrtnosti spojené s prezidentskými tweety. Velký poprask vyvolá i zdánlivě nevyhnutelná válka se Severní Koreou či boj za práva amerických Indiánů.

Prima Comedy Central přináší 21. sérii South Parku
▲ Prima Comedy Central přináší 21. sérii South Parku

Trey Parker a Matt Stone dlouho ujišťovali, že nová série a její koncept bude jakýmsi návratem ke kořenům celého seriálu. Jako hlavní důvod oba autoři uvádějí, že chtějí přinést zpátky více chlapeckých šaškáren a vtipů o prdění, aby se celý seriál nestal příliš politickým na úkor humoru.

Ujistěte se, že děti jsou v bezpečné vzdálenosti od obrazovky a připravte se na nekonečné salvy smíchu při premiéře 21. série seriálu South Park, která přichází v pátek 13. října ve 22 hodin na Prima Comedy Central.

zdroj: PCC