Široká nabídka DVB-T antén

Neuvěřitelné příběhy letadel na UP Network

| redakce | tisk

Placená televizní stanice UP NETWORK přichází s jedinečným seriálem vlastní produkce - Neuvěřitelné příběhy letadel. Seriál mapuje historii letectví od samých počátků po současnost.

Připravili jsme pohled do zákulisí nejen ikonických a legendárních letadel, ale také se zblízka podíváme na letiště, či do leteckých továren,“ řekl k seriálu režisér Jakub Wehrenberg.

Neuvěřitelné příběhy letadel na UP Network
▲ Neuvěřitelné příběhy letadel na UP Network

Jednotlivými díly provede diváky letecký mechanik a autor několika knih Jan Čech. Každý z dílů je však jedinečný. „Protože milujeme letectví a letadla, rozhodli jsme se natočit seriál o létání, letadlech a také trochu o historii. Seriál si neklade za cíl popisovat do detailu a do posledního data letadla a letectví. Svět letadel je nádherný i lidé kolem, a tak jsem rád, že jsem byl požádán televizí UP NETWORK, abych se s lidmi o svou lásku podělil a přiblížil jim, jak to všechno pracuje i jak to bylo před lety, trocha historie přece nikoho nezabije,“ uvedl právě Jan Čech.

První díl seriálu se věnuje legendárnímu stroji Iljušin, a to hned ve dvou jeho provedeních - Il 14 a Il 18. Na tento díl se mohou diváci těšit již tuto neděli od 20:00 hodin.

Jsme hrdí, že v naší produkci mohl vzniknout takto unikátní cyklus, ve kterém umožníme divákovi podívat se na svět letadel z jiné, neokoukané strany. Velmi si vážíme spolupráce s Janem Čechem, který se stal ústřední postavou seriálu. Těmito dokumenty pro naší společnost výroba rozhodně nekončí, právě naopak,“ řekla Eliška Borovská producentka seriálu.

zdroj: UPN