CryptoBox 800 UHD

Vánoční soutěž s operátorem platformy freeSAT

| redakce | tiskobrázek k článku: Vánoční soutěž s operátorem platformy freeSAT

Operátor satelitní platformy freeSAT ve spolupráci se společnostmi AMC, AXN, Fox a Viacom umožní divákům ponořit se do vánoční atmosféry, a to díky možnosti vyhrát během celého měsíce spousty skvělých cen.

Letošní vánoční soutěž operátora freeSAT proběhne ve spolupráci se čtyřmi partnery - AMC, AXN, National Geographic a Viacom. Soutěžící se mohou každý týden těšit a spoustu tematických výher.

Soutěž bude spuštěna 4. prosince na freeSAT facebookové stránce. Vyhrát je jednoduché - stačí správně odpovědět na danou otázku a pak mít dostatek štěstí při losování.

V prvním kole soutěže, které odstartuje 4. prosince, se mohou tři výherci těšit na Minimax balíček sestávající z Minimax baťůžku, Minimax křídy a Minimax obědové krabičky s logem AMC.

Další kolo soutěže proběhne mezi 11. a 17. prosincem a výhrou bude hrníček a cestovní hrnek AXN a bezdrátové reproduktory značky Sony.

Třetí kolo soutěže odstartuje 18. prosince a skončí na Štědrý den. Výherci se mohou těšit na krásné dárkové balíčky od National Geographic.

Poslední kolo soutěže začne 25. prosince a nabídne balíček s obrázky Tlapkové patroly: baťůžek plný dárků od Nickelodeon (pero, sešit, puzzle, atd.).

Soutěž potrvá až do konce prosince, takže se zákazníci mohou těšit na krásné dárky i po skončení vánočních svátků.