Široká nabídka DVB-T antén

TUTY TV poprvé překročila hranici 1% podílu na sledovanosti

| redakce | tiskobrázek k článku: TUTY TV poprvé překročila hranici 1% podílu na sledovanosti

Televizní stanice TUTY orientovaná na děti a mládež ve věku od 4 do 17 let slaví historický úspěch. V šestém týdnu letošního roku podíl na sledovanosti této stanice v cílové skupině 4-14 poprvé překonal hranici 1,0 %. V porovnání s rokem 2017 se tak jedná o téměř desetinásobné navýšení podílu.

Za rostoucí sledovaností TUTY TV stojí především dlouhodobě se zvyšující zásah diváků. Dle dostupných dat měření sledovanosti jich stanice v současnosti měsíčně osloví třikrát více než v začátcích svého vysílání. Ke zvýšení podílu na sledovanosti také výrazně přispívá kvalitní obsah, což potvrzuje až trojnásobná doba, kterou nyní děti u pořadů TUTY TV tráví.

Překonání 1% podílu na sledovanosti nás velice těší a je současně signálem, že stanice TUTY si na českém televizním trhu zaměřeném na děti a mládež úspěšně vybudovala pevné místo, a to mezi takovými zavedenými značkami, jakými jsou Disney Channel nebo Nick Jr. Cíl dosáhnout v divácké skupině 4-14 let 0,5% share, který jsme si při zahájení vysílání vytyčili na přelom roku 2017/ 2018, se nám tak nyní podařilo překonat hned dvojnásobně,“ uvedl Pavel Bouček, obchodní ředitel TV TUTY.

Začátek letošního roku byl pro českou televizní stanici TUTY velmi rušný. Provedla důkladné vyhodnocení dosavadní činnosti a zkušeností z roku 2017 a současně zahájila optimalizaci programové skladby, která divákům přinese větší zážitky při sledování pořadů.

TUTY TV poprvé překročila hranici 1% podílu na sledovanosti
▲ TUTY TV poprvé překročila hranici 1% podílu na sledovanosti

Od března chystá TUTY TV novinky ve své vlastní tvorbě, jejíž kmenovou část tvoří lifestylový pořad VIP U s Filipem Kynychem. Jedná se o pořad představující novinky ze světa teen celebrit s exkluzivními hosty, videa a také žebříček hitparád. Hlavním programovým pilířem stanice TUTY však zůstává rozsáhlá knihovna čtyřiceti seriálových titulů zahrnující především americké, japonské a italské animované seriály. Mezi ně patří například oblíbený Bořek stavitel, japonský anime Yu-Gi-Oh! nebo hraný seriál ze střední školy Degrassi. Premiérově v Čechách odvysílá TUTY u dívčího publika velmi oblíbený italský seriál World of WINX, či seriály pro menší děti Vroomiz a Dinocore.

zdroj: Tuty