CryptoBox 800 UHD

Záchranáři - nový pořad na TV Barrandov

| redakce | tisk

Televize Barrandov představí již v pondělí 30. dubna ve 20:15 hodin nový pořad Záchranáři, ve kterém nebude chybět nouze o napětí, silné příběhy a situace, kdy jde vysloveně o život.

Nový pořad Záchranáři připravuje TV Barrandov ve spolupráci s jednou z největších televizních produkčních společností - Constantin Entertainment. Tento formát bude TV Barrandov vysílat od pondělí do středy, vždy v hlavním vysílacím čase, tedy ve 20.15. Diváci se můžou těšit i na známé tváře, které se v pořadu objeví. Příběhy budou podle jejich skutečných zážitků.

Ukázka z natáčení pořadu Záchranáři (foto: TV Barrandov)
▲ Ukázka z natáčení pořadu Záchranáři (foto: TV Barrandov)

Záchranáři jsou nový formát na českém trhu, jde o scripted reality, kde profesionální zdravotničtí záchranáři zasahují v příbězích podle reálných událostí. Diváci tak během celé akce poprvé uvidí záchranářům pod ruce, zjistí, proč a jak záchranáři postupují, dozvědí se, jak by měli zareagovat, dostanou-li se sami k podobnému případu. To vše na pozadí zajímavých rodinných příběhů i skutečných dramat, kde jde o život,“ uvedla za produkci Kateřina Formanová.

Jsem velmi rád, že jsme se na této spolupráci domluvili. Naše televizní Skupina Barrandov s produkční společností Constantin Entertainment nespolupracuje poprvé a všechny naše projekty byly dlouhodobě divácky velmi oblíbené, takže jsem přesvědčen, že i tento nový formát zaznamená u diváků velký úspěch,“ řekl generální ředitel Skupiny Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.