CryptoBox 800 UHD

Magio TV se rozšiřuje o TV Noe a TV Rebel

| redakce | tisk

Webová televize Magio TV se dnes rozšiřuje o nové programy - český křesťanský kanál TV Noe, hudební stanici TV Rebel a v pátek bude do nabídky zařazen exkluzivní hudebně-dokumentární program Folklorika. Ten se objeví i v satelitní službě Magio Sat do které byl přidán i maďarský kanál M3 a je součástí Maďarský balíček Extra.

Do základní nabídky Magio TV bylo zařazeno množství převážně zpravodajských a zahraničních kanálů, které byly doposud dostupné v prémiových balíčcích. Jedná se o stanice stanice Bloomberg, BBC World News, TVP Info, Rai news, France 24, France 24, Russia Today, ORF1, PRO 7 a Deutsche Welle.

Další změna potěší dětské diváky. Program Cartoon Network bude dostupný pro více zákazníků. V IPTV se trvale přesunul z XL alíka do volitelného tarifu Hudobný a detský. Zákazníci Magio Satu najdou stanici již od balíčku L.

Po celý červen mohou všichni zákazníci Magia v rámci speciální akce sledovat kanály Ťuki TV, Nick Jr., Megamax a ducktv. Na satelitu pak programy Nick Jr. a Ťuki TV.

V Magio Satu byla původní SD verze Ťuki TV nahrazena HD verzí - Ťuki HD.