Milan Vašina opouští pozici šéfa ST a T-Mobile CZ
| redakce | tiskPozici generálního ředitele společností T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom se rozhodl opustit Milan Vašina. Skupinu Deutsche Telekom požádal o uvolnění z funkce k 1.10.2018. Ke stejnému dni na tuto pozici nastoupí José Perdomo Lorenzo a členem představenstva obou společností se stane již k 1.7.2018.
Během přechodného období vyžije pro seznámení se s agendou předtím než převezme povinnosti generálního ředitele.
Vašina se v obou společnostech zaměřil na firemní kulturu založenou na spolupráci a zodpovědnosti. Na obou trzích se společnostem daří uvádět inovace (například start Chytrého auta v ČR, SmartHome na Slovensku, VoLTE, VoWiFi a aktivní zapojení se do testů 5G).
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Případ s koncem
20:00 John Chisum
20:20 Policie Modrava II (4)
20:15 Indiana Jones a nástroj osudu
20:10 Hrabě Monte Christo (3)
20:05 Katie Fforde: Maják s vyhlídkou
20:30 Srdcia
20:10 Budujeme Slovensko III
20:30 Horná Dolná VII. (3)
20:20 Anton Špelec, ostrostřelec