O2 s exkluzivními právy na National League

| redakce | tisk

Telekomunikační operátor O2 získal exkluzivní vysílací práva k dalšímu hokejovému obsahu. Stanice O2 TV Sport přinese vybraná utkání ze švýcarské hokejové National League.

Hokejoví fanoušci se mohou těšit na minimálně třicet přímých přenosů ze základní části, chybět nebudou ani duely z play off. První zápas je naplánován na sobotu 3. listopadu, kdy stanice O2 TV Sport nabídne od 19.40 souboj mezi EHC Biel-Bienne a SC Bern.

Vedle kompletní Tipsport extraligy, kterou stanice O2 TV Sport začala vysílat v září, se zákazníci O2 TV dočkají dalších zajímavých přenosů z ledního hokeje. Švýcarská National League se dlouhodobě pyšní nejvyšší průměrnou návštěvností a oprávněně patří mezi nejlepší hokejové soutěže v Evropě.

National League (foto: O2)
▲ National League (foto: O2)

V týmech najdeme i řadu českých hráčů, například Romana Červenku, jenž působí v curyšském ZSC Lions. Za Fribourg-Gottéron nastupují zase Michal Birner a Lukáš Lhoták. Daří se i zástupci olympijského výběru z Jižní Koreje Dominiku Kubalíkovi. Někdejší útočník Plzně je momentálně nejlepším střelcem celku Ambri-Piotta. Ve stejném mužstvu působí i nejzkušenější český hokejista ve švýcarské lize, Jiří Novotný. Mistru světa Novotnému dokonce jeho aktuální výkony přinesly pozvánku do reprezentace na Karjala Cup. Zkušeného útočníka má v sestavě i Rapperswil-Jona Lakers, za které hraje Radek Smoleňák.

Kromě všech televizních zápasů z Tipsport extraligy najdou diváci O2 TV již v základním balíčku i kanál Nova Sport 1, který drží vysílací práva na NHL, a stanici Sport 1 vysílající KHL či hokejovou Ligu mistrů.