CryptoBox 800 UHD

Barrandov News opět s filmy

| redakce | tisk

Čtvrtý program televizní skupiny Barrandov bude opět vysílat filmy. Od 4. února 2019 bude stanice Barrandov News vysílat takřka denně jeden celovečerní film nebo mini sérii.

Často půjde o reprízu filmu ze stanice Barrandov Plus.

Filmy bude Barrandov News vysílat kolem 22. hodiny, s výjimkou pátečního a nedělního večera, kdy nebude film žádný. V sobotu bude film již ve 20:00 hodin.

Co přinese Barrandov News za filmy? V pondělí 4.2.2018 německou dobrodružnou mini sérii z roku 2011 Útek na Západ, v úterý americký katastrofický film z roku 2012 Super cyklón. Německou komedii z roku 2007 Armádní akademie odvysílá ve středu, ve čtvrtek přinese film Bílí vlci z roku 1969 a v sobotu německý thriller z roku 2015 Obchodníci se smrtí.

Barrandov News se představila pod tímto názvem na konci října loňského roku. Začínala jako Barrandov Muzika, později byla rebrandována na Barrandov Family. Filmy vysílala i dříve - v létě loňského roku. Tehdy se čtvrtý program provozovatele jmenoval Barrandov Family.

Barrandov News, ačkoliv název napovídá, že půjde o zpravodajský či informační program, vysílá zejména reprízy pořadů vlastní produkce, dokumentární filmy, zábavu, talk show i reality show.