Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Chytrá anténa: Stejná kvalita služby jako u DIGI2GO

| redakce | tisk

Společnost DIGI CZ včera představila novou televizní službu - Chytrá anténa. Cílí především na domácnosti, které řeší příjem televizních programů před chystaným koncem vysílání starých multiplexů v DVB-T.

Chytrá anténa nabízí až 70 televizních programů včetně většiny programů hlavních televizních vysílatelů ČT, Nova, Prima a Barrandov. Nechybí ani řada dalších tématických programů, včetně Arena Sport 1, Arena Sport 2 a na půl roku v akci také DIGI Sport 2 HD.

Službu Chytrá anténa je možné sledovat na set top boxu Arris VIP a také na televizorech Samsung i bez set top boxu skrze televizní aplikaci DIGI. Upřesnil na dotaz webu parabola.cz provozovatel služby.

Technicky poskytuje služba Chytrá anténa stejnou technickou kvalitu programů jako DIGI TV přes internet a mobilní aplikace DIGI2GO. Jinými slovy: Chytrá anténa se v tomto směru liší jen počtem programů.

Televizní programy poskytuje Chytrá anténa navzdory svému názvu pouze přes internet. Cena služby je 100 Kč měsíčně při uzavření smlouvy na dva roky.

Reklama
Vybrané články