Místo pro Vaši reklamu

Chytrá anténa: Stejná kvalita služby jako u DIGI2GO

| redakce | tisk

Společnost DIGI CZ včera představila novou televizní službu - Chytrá anténa. Cílí především na domácnosti, které řeší příjem televizních programů před chystaným koncem vysílání starých multiplexů v DVB-T.

Chytrá anténa nabízí až 70 televizních programů včetně většiny programů hlavních televizních vysílatelů ČT, Nova, Prima a Barrandov. Nechybí ani řada dalších tématických programů, včetně Arena Sport 1, Arena Sport 2 a na půl roku v akci také DIGI Sport 2 HD.

Službu Chytrá anténa je možné sledovat na set top boxu Arris VIP a také na televizorech Samsung i bez set top boxu skrze televizní aplikaci DIGI. Upřesnil na dotaz webu parabola.cz provozovatel služby.

Technicky poskytuje služba Chytrá anténa stejnou technickou kvalitu programů jako DIGI TV přes internet a mobilní aplikace DIGI2GO. Jinými slovy: Chytrá anténa se v tomto směru liší jen počtem programů.

Televizní programy poskytuje Chytrá anténa navzdory svému názvu pouze přes internet. Cena služby je 100 Kč měsíčně při uzavření smlouvy na dva roky.