Quantcast

AXN dva týdny pro všechny zákazníky freeSATu

| redakce | tisk

Od pondělí si budou předplatitelé satelitní pay-tv platformy freeSAT v Česku a na Slovensku užívat rozmanitý program stanice AXN plný strhujících filmů a seriálů, a to bez ohledu na typ předplaceného balíčku.

Volné vysílání začne 11. března a potrvá dva týdny.

Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby všichni političtí představitelé země z ničeho nic zmizeli? V USA pro tyto případy mají systémovou pojistku s názvem Prezident v pořadí, tedy politika, který se nesmí účastnit žádných oficiálních akcí, na kterých jsou přítomné ostatní politické špičky. Když exploze zničí americký Kapitol a zabije prezidenta a všechny jeho možné nástupce, přichází jeho chvíle - taková je zápletka napínavého seriálu s názvem Prezident v pořadí. Hlavním hrdinou je státní tajemník pro bydlení a městský rozvoj Tom Kirkman (Kiefer Sutherland), který se najednou stane nejmocnějším politikem planety. V úřadu prezidenta bojuje s vlastní politickou nezkušeností i s dopady této události na jeho rodinný život a zároveň se snaží odhalit pravdu o ničivém útoku. AXN přináší každé úterý od 21:00 dvě premiérové epizody první série.

AXN dva týdny pro všechny zákazníky freeSATu
▲ AXN dva týdny pro všechny zákazníky freeSATu

Každé úterý od 23:45 se fanoušci sci-fi mohou ponořit do světa Helixu. Americké hororové sci-fi drama se odehrává na Severním pólu, kde skupina vědců zkoumá potenciální epidemii a možnosti nové léčby. Retrovirus, na který náhodou narazí, ale mění lidi na příšery podobné zombies. Druhá série sleduje osudy těch, kteří přežili a snaží se vyrovnat s hrůzami, které je potkaly. To však ještě netuší, že budou muset čelit nové smrtící hrozbě...

Je libo ještě více zombies? Tento akční horor jich má plno. Resident Evil je legendou žánru a Residen Evil: Rozklad je prvním celovečerním animovaným filmem této série. Sedm let po událostech v Raccoon City vypustí muž, kterému ztráta blízkých ve zničeném městě zlomila srdce, na letišti T-virus. To donutí speciální agenty Leona S. Kennedyho a Claire Redfieldovou, ostřílené účastníky incidentu v Raccoon City, aby společnými silami epidemii zastavili a odhalili pravdu, která se za vším skrývá. Resident Evil: Rozklad odvysílá AXN v pátek 22. března ve 22:00.

Těm, kteří touží po ještě větší dávce krimi a dramatu, nabízí AXN první sérii seriálu Zmizelí. Kit „Kick“ Lanniganová přežije v dětství únos. Zachrání ji agent FBI Frank Novak. V následujících letech odhodlaná Kick trénuje bojová umění a podstoupí výcvik se zbraní. Novak ji přesvědčí, aby se přidala ke speciální jednotce, kterou založil a která řeší únosy a případy nezvěstných. Americké kriminální drama Zmizelí bude ke zhlédnutí na AXN každou středu od 21:00.

Na AXN je prostor i pro dnes už klasické a dobře známé seriály. Námořní vyšetřovací služba New Orleans přenese diváky do metropole na řece Mississippi, města plného hudby, zábavy a dekadence. Místní pobočka vyšetřovací služby se soustředí na případy vojenského personálu. Pátá série vysílaná na AXN každý čtvrtek od 21:00 představí i další nové postavy.

AXN dva týdny pro všechny zákazníky freeSATu
▲ AXN dva týdny pro všechny zákazníky freeSATu

Akční kriminálka S.W.A.T. je inspirována originálem z roku 1975. Rodáka z Los Angeles a bývalého mariňáka Honda vyberou, aby ve městě vedl novou speciální jednotku „poslední záchrany“ Special Weapons and Tactics. Díky tomu, že se v L. A. narodil a vyrostl, cítí Hondo hlubokou loajalitu nejen ke svým „bratrům v uniformě“, ale i k lidem, kterým slouží. Díky tomu se perfektně hodí k vedení týmu a k tomu, aby byl pojítkem mezi policií a místní komunitou. Premiérové epizody druhé série S.W.A.T. začínají na AXN každé pondělí od 21:00.

Diváci s přijímači freeSAT s automatickým laděním naleznou AXN na pozici 120. Volné vysílání AXN začne 11. března 2019 a potrvá do 24. března 2019. Mezi 12. A 14. březnem se fanouškům obzvláště vyplatí sledovat freeSAT facebookovou stránku. Po zodpovězení soutěžních otázek týkajících se seriálu Prezident v pořadí mohou diváci vyhrát spoustu cen.

Reklama
Vybrané články