Quantcast

DIGI TV zve na Fotbal v kině na duel Manchester United - Liverpool

| redakce | tisk

Fotbaloví fanoušci si od pátku 8. února mohou zakoupit vstupenky na první ze dvou zápasů vysílaných ve vybraných multiplexech Cinema City v rámci akce Fotbal v kině. Utkání Manchester United - Liverpool se odehraje 24. února od 15:05.

Přímý přenos bude k vidění v Cinema City v Praze na Chodově, Cinema City Velký Špalíček v Brně a Cinema City Aupark v Bratislavě. O týden později, v neděli 2. března, mohou fotbaloví fanoušci vyrazit na stejná místa na jarní El Clásico, souboj mezi Realem Madrid a FC Barcelonou. Akce Fotbal v kině vznikla ve spolupráci DIGI TV, stanice Digisport a Cinema City.

Již od konce ledna jsou spuštěny webové stránky, které o akci Fotbal v kinech informují. Fanoušci, kteří se na nich zaregistrovali, dostali informaci o možnosti zakoupit lístek na utkání Premier League mezi Manchesterem United a Liverpoolem s předstihem, tedy již ve čtvrtek 7. února,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „Fanoušci, kteří si zakoupí lístek na zápas do kina, se zároveň automaticky zapojí do soutěže, v níž mohou vyhrát zájezd do Anglie na Premier League a v příští sezoně zažít atmosféru utkání stejných klubů přímo na stadionu.“

Předprodej vstupenek probíhá od pátečního odpoledne přes stránky Cinema City, přímý odkaz na něj zároveň vede z webové stránky www.fotbalvkine.cz, na níž zájemci najdou veškeré potřebné informace o akci. V ceně vstupenky 449 Kč je zahrnuto občerstvení. Klasické fotbalové pivo doplní popcorn.

Lístky na druhé utkání, tedy jarní El Clásico mezi Realem Madrid a FC Barcelonou si bude možné zakoupit později. Informaci o zahájení prodeje znovu dostanou s předstihem zájemci zaregistrovaní na stránce www.fotbalvkine.cz. Utkání se hraje v neděli 2. března od 20:45 a diváci kteří chtějí zápas sledovat ze svého domova, si jej mohou pustit na DIGI TV, konkrétně na stanici DIGI Sport 1 HD. To samé platí i pro utkání Manchester United - Liverpool, které rovněž v České republice vysílá DIGI TV, v tomto případě, stejně jako všechna další utkání anglické Premier League, na stanici DIGI Sport 4 HD.

zdroj: DIGI CZ

Reklama
Vybrané články