NENT Group s exkluzivními právy na přenosy Formule 1
| redakce | tiskSpolečnost Nordic Entertainment Group (NENT Group) získala exkluzivní pan-nordická mediální práva na přenosy závodů Formule 1 v letech 2022 až 2024. Poprvé v historii bude její streamovací služba Viaplay ve Finsku vysílat Formuli 1.
Viaplay bude nabízet závody Formule 1 na Islandu, kde bude služba spuštěna v následujících měsících.
Viaplay bude i nadále nabízet všechny tréninky, kvalifikace a závody z nejoblíbenější světové soutěže motoristického sportu fanouškům ve Švédsku, Norsku a Dánsku, kde má NENT Group výhradní práva na Formule 1 až do konce sezóny 2021.
Současná nabídka na nová dohoda zahrnuje také přenosy Formule 2, Formule 3 a série Porsche Supercup.
NENT Group bude přinášet vedle přenosů také analýzy odborníků v televizním studiu a komentář v místním jazyce. Vedle Viaplay budou závody vysílány živě na placených televizních programech Viasat. Nejlepší momenty přinese společnost na bezplatných stanicích.
NENT Group nabízí přenosy nejlepších motoristických sportů na dvou a čtyřech kolech, včetně Formule 1, IndyCar, NASCAR, MotoGP a ploché dráhy.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu Ostrava (7/13)
20:00 Četník se žení
20:25 Specialisté (167)
20:15 Polda V (15)
20:10 Škola zlodějů 2
20:05 Policie Delta
20:30 Znovuzrodenie
20:10 Osudová planéta (1/5)
20:30 Sestričky III. (1)
20:20 Doktor z hor I. (7)