Quantcast

Magio TV má nový HD archív a cloudové nahrávání

| redakce | tisk

Společnost Slovak Telekom (ST) bude od 13.5.2021 nabízet vylepšenou internetovou televizní službu Magio TV. Inovací prošel TV archív, který obsahuje více programů, které je možné sledovat v HD rozlišení až 7 dní zpětně.

Dále zákazníci mohou využívat nahrávání TV pořadů i na Magio boxech bez pevného disku. Záznamy se uloží v HD rozlišení přímo do cloudu na servery ST.

Magio TV (foto: ST)
▲ Magio TV (foto: ST)

Magio TV nově od čtvrtka bude nabízet dvě varianty TV archívu - Basic a Premium. Základní balíček Magio TV Archív Basic za 1,99 eur nabídne měsíčně 7 denní archív pro 15 TV stanic, včetně oblíbených českých a slovenských programů a také exkluzivního dokumentárního kanálu BBC Earth HD. Všechny stanice jsou dostupné v HD, 10 nejsledovanějších z nich jsou i v SD.

Vyšší verze balíčku Magio TV Archív Premium nabídne za 3,99 eur měsíčně 7 denní archív pro 70 TV stanic, z toho až 40 je v HD. Rozšířený balíček vedle všech stanic ze základního balíčku obsahuje navíc výběr filmových, dětských, dokumentárních a sportovních TV stanic.

Magio TV Archív Basic - seznam TV programů

Magio TV Archív Basic - seznam TV programů (foto: ST)
▲ Magio TV Archív Basic - seznam TV programů (foto: ST)

Magio TV Archív Premium - seznam TV programů

Magio TV Archív Premium - seznam TV programů (foto: ST)
▲ Magio TV Archív Premium - seznam TV programů (foto: ST)

ST přináší pro Magio TV inovaci ve způsobě ukládání TV nahrávek. Novinka využívá nahrávání do cloudu a nahrazuje zastaralé nahrávání na fyzická média. ST považuje nový způsob ukládání nahraných pořadů za výhodné pro uživatele - cloudové nahrávání se váže na účet zákazníka a nahrávky jsou tak dostupné kdekoliv bez zmíněného média. Nahrávky je možné přehrávat nezávisle na jakémkoliv Magio Boxu v domácnosti a to i na zařízeních bez HDD.

Doplňková služba Cloud Nahrávky umožňuje v Magio TV nahrávat až 100 hodin TV obsahu v HD rozlišení již za 1 euro měsíčně. Nahrávky je možné sledovat po dobu 180 dní od nahrání, poté dojde k automatickému smazání. Služba je určena pro nové zákazníky a klienty s Magio boxem bez HDD. Stávající zákazníci s Magio boxem s nahráváním mohou nadále ukládat nahrávky na svém boxu.

Reklama
Vybrané články