19,2E: Sixx Austria v DVB-S jen do 30.6.
| redakce | tiskRakouská verze zábavní stanice Sixx ukončí vysílání na starých parametrech již na konci tohoto měsíce. Již nyní mohou diváci stanici naladit na novém kmitočtu. Vysílání je nadále šířeno volně ( FTA).
Stanice Sixx Austria na starých parametrech formou rotující textové informace upozorňuje diváky, že vysílání na původních parametrech skončí 30.6.2021. Vedle změny frekvence se mění platforma z DVB-S na DVB-S2, video kodek MPEG-2 a SD rozlišení zůstávají. Pro diváky to znamená, že potřebují novější televizor, eventuálně set top box s podporou DVB-S2.

Sixx pro Rakousko vysílá na nové frekvenci od 1.12.2021. Diváci měli dostatek času na přeladění svých přijímačů.
nové technické parametry - Sixx Austria:
• Astra 1N (19,2°E), freq. 11,670 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, MPEG-2/SD, FTA
původní technické parametry - Sixx Austria ALT (do 30.6.2021):
• Astra 1N (19,2°E), freq. 12,663 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, MPEG-2/SD, FTA
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)