ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

5 nových kanálů v paketu Telekarta

| redakce | tisk

Dne 13. září 2021 se balíček Master ruské platformy Telekarta rozšíří o 5 televizních kanálů. V tento den provozovatel přidá Gagsnetwork, Zal suda, Zoopark, Evrokino a Timeless Dizi Channel.

Telekarta je DTH služba, která vysílá v evropském Rusku ze satelitů Horizons 2/Intelsat 15 (85,2°E) a ve východním Rusku z družice Express AM5 (140°E).

Platforma Telekarta (foto: Telekarta)
▲ Platforma Telekarta (foto: Telekarta)

Gagsnetwork se označuje za první televizní kanál na světě bez dialogového humoru, který lze sledovat bez zvuku a překladu. Diváci sledují nejlepší humorné pořady žánru "Skrytá kamera" a klasiku ruského humoru bez dialogů a pořady světové úrovně a komiků němého filmu Charlieho Chaplina a Bustera Kreatona.

Zal suda je první a jediný televizní kanál se soudní tématikou v Rusku, který je zaměřen na fanoušky soudních bitev. Kanál vysílá známé domácí projekty ukazující práci soudů. Divák se může dozvědět, jak bohatý je lidský život v různých zvratech.

Zoopark se zaměřuje na flóru a faunu naší planety. Vše nejzajímavější ze světa zvířat přímo na obrazovce.

Evrokino představuje nejlepší filmy, které byly v Evropě natočeny za dobu existence kinematografie. Jedná se o první ruský kanál s evropskou kinematografií. Program zahrnuje tematické pořady věnované filmovým festivalům a událostem v Evropě.

Timeless Dizi Channel je první mezinárodní televizní kanál, který uvádí nejnovější a oblíbené turecké melodramatické seriály. Knihovna obsahuje vysokorozpočtové premiéry, které získaly mezinárodní filmová ocenění. V nabídce jsou "Analar ve Anneler", "Al Yazmalim", "Karadayi", "Kurt Seyit ve Şura" a další turecké seriálové hity.

V balíčku Master je k dispozici více než 145 kanálů za cenu 1 500 rublů ročně a obsahuje mimo jiné filmové, dětské, sportovní a hudební stanice. Balíček pro ty, kteří hledají optimální množství obsahu za přijatelnou cenu.

zdroj: satkurier.pl + telekarta