Quantcast

46E: UA Fashion obnovila vysílání

| redakce | tisk

Módní kanál UA Fashion je opět možné přijímat volně ( FTA) ze satelitu. Provozovatel stanice po necelém měsíci obnovil vysílání svého programu na satelitu Azerspace 1. Distribuci stanice opět zajišťuje společnost Vector A.G.

Vysílání UA Fashion je opět šířeno v kodeku HEVC (H.265) v SD rozlišení (720x576) se zvukem ve formátu AAC. Program je tedy dostupný na novějších set top boxech a televizorech, které tento kodek podporují.

UA Fashion TV - záběr z příjmu stanice
▲ UA Fashion TV - záběr z příjmu stanice

Vysílání je šířeno v evropském svazku. Příjem je proto možný s ohledem na parametry multiplexu s parabolami o průměru kolem cca 120 cm.

UA Fashion TV je průvodcem světem moci, nejnovějších trendů a životního stylu. Kanál představuje zajímavé lidi z oblasti módy a životního stylu, vzrušující události, eleganci a luxus. Byl plně přizpůsoben potřebám ukrajinského publika. Vysílal na základě licence udělené ukrajinské společnosti Ukrainian Fashion Group LLC ukrajinskou Národní radou pro televizi a rozhlas. Licence vyprší v srpnu 2029, ale může být zrušena dříve, pokud regulátor zjistí, že satelitní vysílání není prováděno, což bylo hlavní podmínkou pro udělení licence.

technické parametry - UA Fashion:

• Azerspace 1 (46°E), freq. 11,095 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, FTA

Reklama
Vybrané články