Quantcast

Start E4 Extra, restart 4Music

| redakce | tisk

Nový bezplatný komediálně-zábavný kanál E4 Extra začne vysílat ve Velké Británii. Stanice převezme aktuální programovou pozici 4Music ve všech distribučních platformách, včetně pozemní Freeview, satelitních služeb Freesat UK a Sky UK a v kabelové síti Virgin Media.

Dne 29. června 2022 provozovatel Channel 4 plánuje rebranding programu 4Music. Není to ale konec této stanice.

E4 Extra začne vysílat ve středu 29. června 2022 v 7 hodin britského času.

E4 Extra (foto: Channel 4)
▲ E4 Extra (foto: Channel 4)

Se startem E4 Extra nabídne stanice americké seriály jako "Batwoman", "Brooklyn 9-9", "Teorie velkého třesku" a britské "The Inbetweeners" a "Derry Girls". Vysílání bude šířeno z kmitočtu a pozice 4Music z britského svazku satelitu Astra 2E (28,2°E).

Změny čekají i stanici 4Music, která se objeví na místě stávající Box Hits a vrátí se ke svým hudebním kořenům. Změny proběhnou bez větších problémů pro všechny diváky. Dobrou zprávou pro diváky v Evropě je, že vysílání této stanice bude nadále šířeno volně ( FTA) ze silného evropského svazku satelitu Astra 2G (28,2°E), na kmitočtu 11,265 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S/QPSK, což znamená možný příjem stanice 4Music (dnes Box Hits) s parabolami od průměru cca 60 cm i v regionu střední Evropy.

Kanál 4Music se původně zaměřoval na hudbu, později byl programově změněn a vysílal zábavu, aby získal dobrou programovou pozici v zábavní sekci Sky TV Guide. Díky tomu šel ve stopách MTV, která vysílala spoustu reality show. Restartovaný kanál 4Music se zaměří na hudbu a největší hvězdy a nejnovější hity.

Bof Hits byl poslední spin-off původního hudebního kanálu The Box. Další kanál odkazující na populární značku, Box Upfront, byl uzavřen 1. listopadu 2019.

zdroj: satkurier.pl + rxtvinfo.com

Reklama
Vybrané články