Quantcast

SledovaniTV aktualizuje aplikace pro smart tv LG a Samsung

| redakce | tisk

SledovaniTV v září aktualizuje aplikace pro smart TV. Kromě nového vzhledu a vylepšeného vyhledávání se mohou majitelé televizí LG a Samsung těšit na funkci profilů, které zatím na těchto platformách chyběly.

Od září se mohou uživatelé SledovaniTV těšit na vylepšené aplikace pro chytré televize LG. O několik týdnů později pak dorazí aktualizace i do televizí Samsung. Na první pohled uživatele přivítá zcela nová domovská obrazovka. Ta kromě rozkoukaných pořadů a oblíbených kanálů obsahuje také TV tipy a doporučení na zajímavé pořady.

Aplikace SledovaniTV (foto: SledovaniTV)
▲ Aplikace SledovaniTV (foto: SledovaniTV)

Dlouho očekávanou funkcí jsou profily, které uživatelé už znají z jiných platforem. Nově mohou vytvářet, spravovat a přepínat profily i na televizích Samsung.

Redesignem prošel TV program (EPG). Ten je nyní přehlednější a intuitivnější. Každý pořad má v horní části detail, kde kromě názvu a kanálu uživatel dozví i jak dlouho daný pořad trvá, rok jeho vydání a přečíst si může i krátký popisek.

Nový kabát získala také párovací obrazovka. Ta přináší hned několik možností propojení zařízení s uživatelským účtem zákazníka. Ten si může vybrat z přehledně nabízených variant tu, která mu nejvíce vyhovuje.

Stejně jako na ostatních platformách, i na smart TV jsme přidali funkci vyhledávání. Vyhledává nejen mezi televizními pořady, ale i mezi filmy, seriály, nebo televizními stanicemi.

Jsme rádi, že jsme mohli majitelům chytrých televizí přinést funkce, které jsou oblíbené na jiných platformách a zároveň vylepšit vzhled aplikace. Zejména profily naši uživatelé velmi poptávali, proto nás těší, že jsme jim mohli vyhovět. Věříme, že si zákazníci oblíbí také novou podobu domácí obrazovky, která nyní nabízí množství doporučeného obsahu na míru jejich vkusu,“ říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

Reklama
Vybrané články