Quantcast

T-Mobile TV rozšíří programovou nabídku o CANAL+ Action

| redakce | tisk

Programová nabídka T-Mobile TV se od 1. března rozšíří o novou stanici CANAL+ Action, zaměřenou na akční filmy a seriály. Po úspěšném letním zařazení sportovního programu s anglickou Premier League se jedná o další novinku pro české diváky.

Stanici CANAL+ Action najdou od 1. března v nabídce všichni zákazníci T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV i T-Mobile TV GO. K dispozici bude minimálně po dobu jednoho měsíce pro všechny tarify od XS až po XL, poté bude program dostupný v nabídce tarifů M a vyšších.

Po letním spuštění CANAL+ Sport se jedná o další prémiový obsah, který přinášíme našim divákům. Zároveň mě velmi těší, že se nám podařilo s mezinárodní skupinou CANAL+ vyjednat speciální nabídku a můžeme tak představit nový program všem televizním zákazníkům T-Mobile,“ dodává Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb T-Mobile.

Diváci se mohou těšit na aktuální novinku Všechno, všude, najednou, která posbírala hned 11 oscarových nominací. Nebudou chybět ani nestárnoucí filmové klasiky jako Plán útěku, dále Expendables: Postradatelní 2 nebo Revenant Zmrtvýchvstání. Filmy budou uvedeny s českým dabingem.

zdroj: T-Mobile

Reklama
Vybrané články