Quantcast

SledovaniTV: Tři dětské kanály v červnu v základních balíčcích

| redakce | tisk

SledovaniTV zveřejnilo červnové promo kanály. Tentokrát potěší hlavně děti a jejich rodiče. Celý měsíc budou mít uživatelé zdarma dostupné stanice JimJam, Disney Channel a Disney Junior.

Celý červen se mohou uživatelé těšit na tři dětské stanice. Promo kanály tohoto měsíce jsou totiž věnované právě nejmenším divákům. Stanice JimJam, Disney Channel a Disney Junior budou mít všichni uživatelé v základních balíčcích.

Tři dětské stanice v červnu v základních balíčcích SledovaniTV (foto: SledovaniTV)
▲ Tři dětské stanice v červnu v základních balíčcích SledovaniTV (foto: SledovaniTV)

Stanice se věnují zejména animované tvorbě pro zábavu i poučení. Kanál Disney Junior je vhodný také pro seznámení s cizím jazykem, vysílá totiž pouze v angličtině.

Červen, který začíná dnem dětí, jsme se rozhodli věnovat právě těm nejmenším. Pohádky, poučení i seznámení s angličtinou - to vše bude jistě zajímavé nejen pro ně, ale i pro jejich rodiče,“ říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

Výběr toho nejlepšího ze všech tří kanálů najdou uživatelé v tematickém výběru „Pohádky na promokanálech“ na domácí obrazovce televizní aplikace nebo v sekci TV tipy na webu.

zdroj: SledovaniTV

Reklama
Vybrané články