Quantcast

TV Prima chystá další 3 tv programy

| redakce | tiskobrázek k článku: TV Prima chystá další 3 tv programy

Česká televizní skupina Prima se rozšíří o další tři televizní stanice. Společnost FTV Prima, která programy pod značkou Prima provozuje, si již objednala tři programové sloty v pozemním multiplexu.

Tři nové stanice Primy se mají objevit v celoplošné DVB-T2 síti 22 (multiplex 22), operátora České Radiokomunikace (ČRa). Vyplynulo to z informací na konferenci DIGIMEDIA 2023.

Budova FTV Prima (foto: FTV Prima)
▲ Budova FTV Prima (foto: FTV Prima)

Je pravděpodobné, že FTV Prima se bude chtít dostat ke všem televizním domácnostem a stanice se objeví i na dalších distribučních platformách - tedy na satelitu, v kabelových a internetových tv službách.

Obsah chystaných stanic není známý. Stejně tak ani termín možného startu. Jeden z programů bude v HD rozlišení.

FTV Prima v současné době provozuje řadu tématických lineárních kanálů a všechny nabízí v pozemním vysílání. Jde o hlavní stanici TV Prima, mužský kanál Prima COOL, ženský Prima LOVE, krimi kanál Prima KRIMI, filmový Prima MAX, retro program Prima STAR, stanici plnou reality show pořadů Prima SHOW, dokumentární Prima ZOOM, zpravodajskou CNN Prima News, Prima +1, časově posunutý hlavní program TV Prima a na Slovensku také program Prima PLUS.

Reklama
Vybrané články