Quantcast

Markíza natáčí 2. sérii podnikatelské reality show

| redakce | tisk | názory

Celosvětově známá podnikatelská reality show "Jama levova" bude mít na obrazovkách televize Markíza své pokračování. Provozovatel slovenské privátní skupiny se rozhodl na základě loňského úspěchu tento formát vrátit do vysílání.

Ve spolupráci se Slovenskou sporiteľnou i v nadcházející televizní sezóně nabídne odvážným a ambiciózním lidem s výjimečným podnikatelským nápadem, vynálezem a autorům revolučních myšlenek, další jedinečnou šanci získat významnou finanční investici pro jejich originální projekty.

Natáčení nových epizod druhé série "Jama Levova" odstartovalo 15. června 2024. Informovala televize Markíza.

Logo pořadu Jama levova (foto: TV Markíza)
▲ Logo pořadu Jama levova (foto: TV Markíza)

Princip formátu s původním názvem "Dragon's Den" je nadále velmi jednoduchý. Účastníci show představí svůj nápad či existující byznys pěti ostříleným investorům. Ti se následně rozhodnou do těch nejlepších produktů anebo služeb zainvestovat své vlastní peníze a pomohou talentovaným podnikatelům prorazit.

Pětice nekompromisních investorů se nemění - tvoří ji: Tatiana Ondrejková, Milan Dubec, Igor Kolla, Juraj Fehervari a Igor Rattaj.

Formát Dragon's Den má původ v Japonsku, kde ho vyvinula a v roce 2011 poprvé uvedla na obrazovky tamní stanice Nippon TV, celosvětově ho distribuuje společnost Sony Pictures Television. Na kontu má již více než 30 ocenění, například v USA získal 4 roky po sobě prestižní cenu Emmy.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články