Quantcast

O2 TV Sport odvysílá největší událost českého golfu

| redakce | tisk | názory

V Berouně se opět představí česká i mezinárodní golfová špička. Turnaj Tipsport Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour se uskuteční od pátku 21. června do neděle 23. června.

Šestý ročník nabídne kromě zajímavé finanční dotace 300 tisíc eur také poslední příležitost zabojovat o olympijské hry. Stanice O2 TV Sport odvysílá vše podstatné. Přímé přenosy bude komentovat z místa dění Čeněk Lorenc, Zuzana Mašínová a Eva Koželuhová. Zajímavé rozhovory pak přinese reportérka Klára Janáčková.

Na Tipsport Czech Ladies Open nebude chybět domácí elita, která pravidelně hraje na nejvyšším evropském okruhu. Diváci se mohou těšit například na Kláru Davidson Spilkovou, Sáru Kouskovou, Janu Melichovou, Terezu Meleckou nebo Kristýnu Napoleaovou.

Klára Davidson Spilková, Sára Kousková, Kristýna Napoleaová (foto: Zdenek Sluka, O2 TV)
▲ Klára Davidson Spilková, Sára Kousková, Kristýna Napoleaová (foto: Zdenek Sluka, O2 TV)

Připravujeme tradiční servis, který doručíme divákům přímo z Berouna. Startovní časy českých hráček jsou první dva dny vypsány tak, aby se všechny domácí golfistky objevily v živém televizním vysílání. Na místě bude komentovat Čeněk Lorenc, v roli expertek se představí Zuzana Mašínová a Eva Koželuhová. Máme v plánu řadu rozhovorů, které zprostředkuje reportérka Klára Janáčková,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Stanice O2 TV Sport vysílá v pátek 21. 6. první kolo od 14:00 do 18:00, v sobotu 22. 6. druhé kolo od 10:00 do 14:00 a v neděli 23. 6. finálové kolo od 9:00 do 15:00.

Z domácího hlediska se opět povedlo dát dohromady tu nejlepší účast. Jsem rád, že nechybí žádná z Češek, které mají v porovnání se zahraničními hráčkami šanci uspět, a to včetně amatérek, věřím že děvčata potvrdí neuvěřitelný nástup českého ženského golfu, o kterém se mně zdálo, když jsme před šesti lety pořádali první ročník Tipsport Czech Ladies Open,“ řekl promotér turnaje Luboš Koželuh ze společnosti Premier Sports.

V Berouně půjde i o poslední kvalifikační turnaj na srpnové olympijské hry. Za Česko jsou v top 60 redukovaného světového žebříčku Davidson-Spilková, která drží momentálně 41. místo, a také Sára Kousková, jež je na 54. příčce. V pondělí se pak uzavře konečná nominace šedesáti hráček pro srpnové klání v Paříži, včetně dvou míst pro české hráčky.

zdroj: O2 TV

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články