Quantcast

DVTV Extra bude zřejmě v multiplexu 23

| redakce | tisk | názory

Lineární kanál DVTV Extra hodlá významně rozšířit svoji dostupnost. Provozovatel stanice, společnost TV Extra Partners s.r.o., získal na devátém zasedání českého regulátora médií RRTV licenci na pozemní vysílání.

DVTV Extra začala vysílat na konci října loňského roku v satelitní (DTH) a internetové (IPTV/OTT) platformě MAGENTA TV telekomunikačního operátora T-Mobile TV, kde vysílala exkluzivně. U žádných jiných poskytovatelů televizních služeb se tento program doposud neobjevil a vše směřuje k tomu, že se situace brzy změní.

Na středu 26. června je ohlášena tisková konference Českých Radiokomunikací se zástupci DVTV. Právě zde by mohl být představen projekt DVTV Extra vysílaný v DVB-T2.

Společnost České Radiokomunikace má v multiplexu 23 připravené tři programové pozice s názvy "Test-1", "Test-2" a "Test-3" pro chystané stanice. Na jednom ze slotů by se mohla vysílat DVTV Extra.

Cílem vysílání testovacích pozic před spuštěním vysílání je zajistit včasné naladění nových slotů u televizních diváků a to ještě před zahájením reálného vysílání.

DVTV Extra přináší vybraný obsah připravovaný pro diváky DVTV. Vedle toho DVTV Extra poskytuje vysílací čas i dalším tvůrcům obsahu, kteří tak mohou svým pořady oslovit další skupinu diváků.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články