Quantcast

Domácí utkání AC Sparta Praha v předkolech UEFA odvysílá Nova Sport

| redakce | tisk | názory

Vedení AC Sparta Praha uzavřelo partnerství se sportovními stanicemi Skupiny Nova. Na Nova Sport 1 a 2 budou vysílány přímé přenosy z domácích utkání v předkolech soutěží UEFA. Oba sportovní kanály naleznou fanoušci i na Voyo.

Sparta odehraje v průběhu letních prázdnin tři domácí utkání v předkolech soutěží UEFA, první zápas proběhne na Letné 30. července (odveta 2. předkola Ligy mistrů).

Zápasy AC Sparta Praha na Nova Sport (foto: TV Nova / Nova Sport)
▲ Zápasy AC Sparta Praha na Nova Sport (foto: TV Nova / Nova Sport)

Nova Sport je tuzemskou fotbalovou televizní jedničkou. Vysílá i hlavní fázi Ligy mistrů, včetně play-off. Dále také Bundesligu, LaLigu, Ligue 1, FA Cup a další prestižní fotbalové soutěže. Novinkou od nadcházející sezony je čtvrteční první volba zápasu Evropské, nebo Konferenční ligy UEFA.

Jsem rád, že jsme uzavřeli spolupráci se silným hráčem českého televizního trhu, kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2 sledují miliony diváků. Jsem přesvědčený o tom, že jsme připravili funkční obchodní model, který je výhodný pro obě strany. A ve výsledku pak i pro sparťanské televizní diváky,“ říká generální ředitel AC Sparta Praha Tomáš Křivda.

Moc se těšíme na vysílání nového formátu Ligy mistrů a chceme podpořit české barvy už od kvalifikace. Proto jsme uzavřeli dohodu s ligovým šampionem a držíme palce. Budeme usilovat také o získání práv z venkovních zápasů,“ doplňuje šéf sportu na Nově Dušan Mendel.

Nova Sport nabízí sportovním televizním divákům nejen fotbal ale i další prestižní sportovní přímé přenosy. Od letošní sezony nově vysílá Formuli 1, UFC - blíží se také začátek nové sezony NFL. Stálicemi v nabídce jsou NHL, NBA, šipky PDC, rugby, házená a další sporty.

zdroj: Nova

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články