NatGeo Wild již testuje v Digi TV
| Martin Vyleťal | tiskMultiregionální satelitní placená televize Digi TV se již brzy rozšíří o nový dokumentární program NatGeo Wild. Testovací vysílání s obrazcem se již objevilo na jednom z transpondérů služby.
NatGeo Wild testuje na satelitu Intelsat 10-02 (1°W), na kmitočtu 12,563 GHz, pol. vertikální, SR 27500, FEC 3/4, na parametrech: SID 3260, video PID 4009, audio PID 893. Program se teoreticky pak může objevit v české a slovenské nabídce Digi TV. Program se totiž na distribučním satelitu vysílá s českými DVB titulky (podobně jako National Geographic TV).
Maďarská nabídka Digi TV se již rozšířila o regulérní vysílání sportovního kanálu Sport Klub+. Program se vysílá na stejném transpondéru, na parametrech: service ID 3280, video PID 4011, audio PID 895. Vysílání je - stejně jako v případě testu NatGeo Wild zakódováno systémem Nagravision 2 CAS 6.