Téměř 13 procent českých domácností může mít DVB-T
| redakce | tiskPodle posledního průzkumu společnosti Mediaresearch mohlo 12,8 procenta českých TV domácností na konci druhého kvartálu přijímat digitální pozemní vysílání (DVB-T). Na konci předchozího čtvrtletí to bylo jen okolo 10 procent domácností.
Digitální pozemní vysílání (DVB-T) funguje v Praze, Brně, Ostravě, Domažlicích a Ústí nad Labem. K dispozici je paket Radiokomunikací s programy ČT, TV Nova (kromě Ústí nad Labem) a okruhy Českého rozhlasu. V Praze vysílá i síť Czech Digital Group s programy TV Prima, Óčko, Public TV a TV Noe. Domažlicko jako první region v ČR vysílá od 1.9.2007 pouze digitálně.
zdroj: broadbandtvnews
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa