České Radiokomunikace si vybraly Ogilvy Public Relations
| redakce | tiskČeské Radiokomunikace si v právě uzavřeném výběrovém řízení vybraly pro zajištění kompletních PR služeb agenturu Ogilvy Public Relations. Hlavním úkolem Ogilvy PR bude komunikace s novináři a komunikační podpora obchodních plánů Českých Radiokomunikací na trhu telekomunikačních a vysílacích služeb. Vzájemná spolupráce obou společností začne 1. května 2008.
„Ogilvy PR nás ve výběrovém řízení přesvědčila především rozsahem a komplexností svého návrhu PR strategie a detailním porozuměním trhu. Věříme, že spolupráce s agenturou Ogilvy PR přispěje k dalšímu rozvoji komunikace naší společnosti, která se mění na dynamickou a zákaznicky orientovanou,
“ uvedla Jane Hannah, generální ředitelka Českých Radiokomunikací.
Hlavním cílem Ogilvy PR v následujícím období bude příprava a realizace PR aktivit, které společnosti České Radiokomunikace, procházející obdobím změn, pomohou dále posilovat její pozici na trhu vysílacích a telekomunikačních služeb.
zdroj: PR ČRa
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Minuty ze StarDance Tour
20:00 Samotář
20:13 Sportovní noviny
20:15 Farma Vojty Kotka
20:10 Dva výtečníci
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (5, 6)
20:30 Čo ja viem
20:10 Família
20:30 Farma XVII.
20:20 Dívka na koštěti