Cyfrowy Polsat chce provozovat 2. DVB-T mux
| redakce | tisk
Provozovatel placené satelitní televize Cyfrowy Polsat (Hot Bird, 13°E) má zájem provozovat druhý zemský multiplex DVB-T v Polsku. O tuto možnost chce usilovat pouze v případě, že bude možné v DVB-T vysílat placené programy. Informoval o tom zástupce platformy Dominik Libicki.
O provoz druhého celoplošného DVB-T multiplexu u našich severních sousedů má zájem 27 subjektů. Polský regulátor médií KRRiT a UKE chtějí první multiplex věnovat analogově šířeným programům - TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, Polsat, TV4 a TV Puls.
Evropská komise doporučila členským státům EU ukončení analogového terestrického TV vysílání do roku 2012. Polsko zřejmě skončí s analogem až v roce 2015.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa