Filmový kanál FilmBox sledují v České republice 2 miliony uživatelů

| Tisk

logo Mezinárodní mediální společnost SPI International / FILMBOX na českém televizním trhu rychle expanduje s filmovým kanálem FilmBox. Podle očekávání by počet předplatitelů měl dosáhnout téměř 2 milionů už koncem ledna 2018.

Filmový kanál FilmBox, který nabízí široký výběr populárních filmů a televizních seriálů, má v současnosti na českém trhu největší zastoupení ze všech placených televizních kanálů. Od 20. ledna 2018 jej přesunul Skylink, největší televizní satelitní platforma v České republice, do svého nejnižšího digitálního balíčku. Díky tomu bude tento filmový kanál jen na platformě Skylinku dostupný přibližně 1 milionu předplatitelů v Česku a téměř 600 tisícům diváků na Slovensku. FilmBox také získal dalších skoro 200 tisíc nových předplatitelů na ostatních kabelových a IPTV televizních platformách.

FilmBox je mezi televizními diváky vysoce uznávaný kanál. Přesto bude v průběhu celého roku 2018 docházet k dalšímu zatraktivnění programové nabídky vysílaných pořadů. V programu přibydou atraktivní filmové premiéry a oceňované televizní seriály. Každý den si tak diváci FilmBoxu užijí širokou škálu filmových žánrů včetně dramat, komedií, thrillerů, akčních snímků, hororů, ale i populárních seriálů od nejlepších světových producentů včetně BBC Worldwide a FreemantleMedia International. Většina vysílaných pořadů na FilmBoxu se může pochlubit nejlepšími hollywoodskými herci, jako je Clint Eastwood, Pierce Brosnan, Brad Pitt, Edward Norton, Jake Gylenhal, Tom Hardy, Scarlet Johansson, Keira Knightley, Julianne Moore nebo Julia Roberts a mnoho dalších.

Kanál FilmBox je součástí televizního portfolia společnosti SPI. Vedle FilmBoxu jsou v České republice dostupné i tyto SPI kanály: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Family, Filmbox ArtHouse, DoucBox HD, FightBox HD, FashionBox HD, Fast&FunBox HD, 360TuneBox, Erox HD a Eroxxx HD.redakce
parabola.cz
23.1:2018

redakce