TereBox T2

HBO spouští přímý online prodej HBO GO

| Tisk

logo Kromě již dostupných filmových kanálů a služeb HBO ve Střední Evropě bude HBO GO nyní nabízeno zákazníkům v České republice, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku napřímo. Tato exkluzivní online platforma obsahuje všechny původní seriály, filmy a dokumenty HBO, vyhlášené lokální produkce z dílny HBO Europe, velký výběr nejlepších filmů a seriálů od dalších poskytovatelů placeného obsahu a také populární filmy a programy pro děti. Informovala dnes o tom společnost HBO Europe.

Od dnešního dne, tzn. 13. listopadu, je pro zákazníky čtyř zemí střední a býchodní Evropy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko) dostupná prostřednictvím internetu SVoD služba HBO GO napřímo na bázi měsíčního předplatného. Další země z regionu budou následovat nový obchodní model a přímý prodej spustí v nadcházejících týdnech.

HBO GO umožňuje předplatitelům přístup ke všem řadám populárních a kritiky oceňovaných původních seriálů HBO jako Hra o trůny, Westworld, Silicon Valley, nebo klasickým seriálovým hitům jako Sex ve městě, Rodina Sopránů a The Wire - Špína Baltimoru. Zákazníci budou mít také možnost zhlédnout lokální programy HBO Europe, včetně kompletních řad oceněných seriálů jako Hořící keř, Pustina, Mamon a novou řadu Až po uši, stejně jako i velký výběr oceňovaných dokumentárních filmů.

HBO GO v televizní premiéře uvede řadu nových úspěšných filmů jako Kráska a zvíře, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, Ghost in the Shell, které jsou součástí rozsáhlého katalogu filmů, dále více než 450 epizod obsahu pro děti a špičkové seriály dalších studií a společností jako Příběh služebnice, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do nabídky navíc každý týden přibývají nové tituly, z velké části uvedené souběžně s premiérou ve Spojených státech.

Přístup k HBO GO prostřednictvím obchodních partnerů je ve Střední Evropě velmi úspěšný, naším cílem je rozšířit seriálovým fanouškům možnosti jak sledovat prémiový obsah HBO. Spuštění prodeje HBO GO napřímo zákazníkům ve Střední Evropě je pro nás přirozeným krokem po úspěšném startu streamingových služeb HBO ve Španělsku, Švédsku, Dánsku, Norsku a Finsku,“ řekl Hervé Payan, CEO HBO Europe.I nová verze HBO GO bude dostupné na počítačích, smartphonech, tabletech, Samsung Smart TV, PlayStationu 3, 4, Apple TV a přes zařízení Chromecast. Každý přímý předplatitel HBO GO si může přidat až pět zařízení a používat dva současné streamy najednou. Všichni noví předplatitelé budou moci HBO GO používat první měsíc zdarma. Platba předplatného probíhá prostřednictvím platební karty poskytnuté během registrace.

V zemích Střední Evropy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkům i nadále nabízeno prostřednictvím operátorů jako součást televizních nebo internetových balíčků.

redakce

Vybrané články