ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

CANAL+ Sport představuje tým, chystané pořady i charitativní spolupráce

| Tisk | komentáře

Nová sezóna anglické Premier League odstartuje 5. srpna ve 21.00 zápasem mezi týmy Crystal Palace a Arsenal. Vysílání nového programu CANAL+ Sport, nabitého prémiovým fotbalovým obsahem, začne už o den dříve. Těšit se můžete nejen na všech 380 zápasů vysílaných živě, ale také na zápasová studia, prémiovou talkshow, sportovní magazíny, trefné hlášky komentátorských es a mnoho dalšího.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Premier League se stěhuje na nový prémiový sportovní kanál CANAL+ Sport (foto: M7 Group)

Představení části týmu

Za obsahovou stránkou našeho nového sportovního programu stojí zkušený tým českých a slovenských profesionálů. Najdete tu známá jména fotbalového světa, ale i mladé perspektivní experty, kteří, jak věříme, vysílání obohatí o nový a neotřelý pohled,“ říká Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti CANAL+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko.

Představujeme prvních 6 členů týmu CANAL+ Sport:

Jaromír Bosák
Respektovaný sportovní komentátor se třemi dekádami zkušeností a zásobou nesmrtelných hlášek.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Jaromír Bosák, člen týmu CANAL+ Sport (foto: Canal+/M7 Group)

Matúš Lukáč
Velmi oblíbený slovenský moderátor a velký expert na Premier League.


obrázek

▲ Obr č. 3 - Matúš Lukáč, člen týmu CANAL+ Sport (foto: Canal+/M7 Group)

Radoslav Kováč
Bývalý hráč West Hamu a fotbalový expert pro zápasová studia.


obrázek

▲ Obr č. 4 - Radoslav Kováč, člen týmu CANAL+ Sport (foto: Canal+/M7 Group)

Jiří Hošek
Novinář, bývalý zpravodaj ve Velké Británii a autor komentářů pro magazín Hattrick a server efotbal.cz.


obrázek

▲ Obr č. 5 - Jiří Hošek, člen týmu CANAL+ Sport (foto: Canal+/M7 Group)

Karel Häring
Bývalý fotbalový expert deníku Sport a někdejší šéfredaktor magazínu Football Club a nyní specialista, editor a dramaturg programu CANAL+ Sport.


obrázek

▲ Obr č. 6 - Karel Häring, člen týmu CANAL+ Sport (foto: Canal+/M7 Group)

Karel Tvaroh
Bývalý hráč Sparty Praha a zástupce mladé generace fotbalových expertů, moderátor stanice CANAL+ Sport.


obrázek

▲ Obr č. 7 - Karel Tvaroh, člen týmu CANAL+ Sport (foto: Canal+/M7 Group)

Pořady

Program CANAL+ Sport nenabídne jen živé přenosy fotbalových utkání, ale opravdu vše, co k fotbalové vášni patří. Z originální produkce programu CANAL+ Sport to budou zápasová studia Match Time, týdenní talkshow se zajímavými hosty Premier Club a magazín věnovaný virtuální hře Fantasy Premier League s názvem Fantasy Show. Všechny tyto pořady budou natáčeny v nově vybudovaných prostorech v Praze. Chybět nebudou ani magazíny vyrobené přímo Premier League, které budou vysílány s českým nebo slovenským dabingem či v některých případech v originálním znění.Chceme přinášet ten nejlepší divácký zážitek a nebojíme se odchýlit od zaběhaných standardů. Tomu bude odpovídat nejen formát, výběr hostů a obsah jednotlivých pořadů, ale i studiová prostředí, ve kterých budeme natáčet,“ dodává Ladislav Řeháček.

Podpora týmu Real TOP Praha a Branické Euro

CANAL+ Sport chce rozdávat radost i mimo televizní obrazovky. Sponzoruje charitativní utkání týmu Real TOP Praha, složeného z bývalých hráčů a známých osobností. Zápas se uskuteční 9. července v rámci fotbalového turnaje Branické Euro v jihočeských Branicích a CANAL+ Sport na něm bude mít stánek s relaxační zónou, autogramiádou, fotostěnou, soutěžemi pro děti nebo fyziokoutkem ve spolupráci s UK FTVS Praha.

Soutěž

I když sezóna startuje „až“ za 5 týdnů, zájemci mohou soutěžit o půlroční předplatné balíčku s programem CANAL+ Sport. Stačí správně odpovědět na otázku na webové stránce www.canalplussport.cz.

Dostupnost vysílání

V České republice i na Slovensku bude CANAL+ Sport dostupný v nabídce Skylinku a freeSATu. Na Slovensku navíc také zákazníkům Orange, kteří využívají službu „Skylink TV pre Orange“. A je možné, že výčet možností není konečný, další jednání probíhají.

redakce

komentáře čtenářů
Vybrané články