Servus TV HD od 14. září na satelitu Astra
| redakce | tiskNa evropském satelitním systému Astra (19,2°E) se v příštím měsíci objeví další program ve vysokém rozlišení (HDTV) - rakouská Servus TV HD. Kanál se bude vysílat v rámci multiplexu s rakouskou ORF1 HD, Anixe HD a Astra HD+.
Servus TV HD bude šířen na kmitočtu 11,302 GHz, polarizace horizontální, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK. V PMT tabulce se již objevila informace o Servus TV HD a jejím startu na podzim letošního roku. Některé HD set top boxy zatím stanici nenajdou - nevysílají se příslušné PIDy.
Servus TV HD bude nástupcem rakouské regionální Salzburg TV. Zatím není potvrzeno, zda bude HD signál skutečně FTA. Program Servus TV bude zřejmě dostupný i ve standardním rozlišení. Informace o obsahu a případném kódování budou upřesněny před startem stanice.
zdroj: DF
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VII
20:00 Krásné země z výšky
20:20 Policie Modrava I (4)
20:15 Polabí (67)
20:10 Smrt si vybírá
20:05 Policie Delta
20:30 Doktorka Alexandra
20:10 Apokalypsa: Hitlerov pád (2/2)
20:30 Dunaj, k vašim službám XIV. (11)
20:20 Skutečné vraždy: Hra na kočku a myš (10)