Quantcast

Slovak Sport TV: Nabídku Skylinku jsme poslali, čekáme na odpověď

| redakce | tisk

Provozovatel sportovních kanálů Slovak Sport TV se ohradil proti informacím, které byly dnes zveřejněny na stránkách parabola.cz, které se týkaly jeho (ne)komunikace s provozovatelem platformy Skylink.

"Na satelitnom portáli parabola.cz sa objavili nepresné informácie o rokovaní medzi spoločnostou SlovakSport, s.r.o. a satelitnou službou Skylink," uvedl na svém profilu na sociální síti provozovatel SlovakSport, s.r.o.

ČTĚTE TAKÉ:
Skylink: Provozovatel Slovak Sport TV přestal komunikovat

Vysílatel tvrdí, že poslal svoji nabídku k umístění programu Slovak Sport TV 2 do české nabídky Skylink dne 17.7.2013 a dodnes nedostal žádnou odpověď.

"SlovakSport poslal ponuku 17. 7. týkajúcu sa zaradenia stanice SlovakSport.TV2 pre českých divákov. Do dnešného dňa sme žial nedostali žiadnu odpoveď," tvrdí společnost SlovakSport.

Nejnovější produkt Slovak Sport TV2 bude vysílat od nové sezóny anglickou fotbalovou Premier League. Ta se objeví jen u některých operátorů. V České republice v nabídce Topfun a O2TV. Provozovatel ale tají, kdo bude stanici poskytovat na Slovensku. Jméno poskytovatele prý bude oznámeno v pondělí 5.8.2013. Tedy pátý den po startu druhého kanálu.

Reklama
Vybrané články