Quantcast

Prima COOL slaví již 6. narozeniny

| redakce | tiskobrázek k článku: Prima COOL slaví již 6. narozeniny

Prima COOL oslaví 1. dubna své 6. narozeniny. Stejně jako v loňském roce připravila pro své diváky narozeninové dárky. Ve vysílání se diváci mohou těšit na maratón Simpsonových s prvními šesti premiérovými díly z 26. řady. Druhým dárkem je narozeninová oslava COOL Day, která již podruhé proběhne v industriálních prostorách pražské La Fabriky.

Ve vysílání naváže na přehlídku žlutého humoru oblíbený sitcom Teorie velkého třesku o v normálním životě nepoužitelných vědcích. A tuto televizní oslavu narozenin zakončí skvělá komedie Kick Ass.

Ve středu 1. dubna v 17 hodin se v La Fabrice rozjede pořádná narozeninová jízda a návštěvníci se mají na co těšit. Jako první v republice uvidí první tři díly 26. řady Simpsonů s nezaměnitelným dabingem pánů Lábuse, Dejdara a Zavřela v rolích Marge, Barta a Homera Simpsonových. „Simpsonovi jsou pro fanoušky COOLu doslova modlou, což se ukázalo i na sledovanosti maratonu Simpsonových na Nový rok. Rozhodli jsme se proto, že našim věrným divákům naservírujeme tuhle COOL zábavu i v rámci narozenin COOLu a věříme, že si osobitou oslavu plnou unikátní zábavy užijí jako loni,“ uvedl marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

V Music&Contest Zone vystoupí hiphopová taneční skupina Pentifull, která se pyšní výběrem top českých tanečníků, vítězů mnoha soutěží u nás i v zahraničí. O hudební show se postará rapper Ektor, který představí i tracky ze svého nejnovějšího alba Detektor. Nebude chybět ani Gaming&Video Zone, která potěší fanoušky gamingu a videostreamingu. Tam mohou nejen měřit své síly jak s virtuálními protivníky na různých typech herních konzolí, tak se skutečnými soupeři. V této zóně, v níž se budou moci setkat se známými youtubery Mentosem, ale i s některými, které znáte z pořadu Hrajeme s Alim, včetně samotného Aliho. A ačkoliv slaví COOL, dárky budou dostávat jeho diváci - milovníci počítačových her si totiž budou moci zasoutěžit o skvělé ceny. COOL dayem bude provázet Klára Vytisková, která na přání diváků COOLu na loňských oslavách vystupovala se svou kapelou Toxique, a kterou si fanoušci oblíbili i coby u festivalovou průvodkyni pořadu COOLspektor. „Loni jsme si s Toxique užili COOL day na podiu maximálně a je mi jasný, že letos to bude taky jízda!“ prozradila moderátorka COOL daye Klára Vytisková.

Vstupenky na COOL Day lze zakoupit za 199 Kč v síti Ticketpro.

Hlavními partnery akce jsou AGIP, CineStar Club a mediálním parnerem je radio SPIN.

zdroj: Prima

Reklama
Vybrané články