Quantcast

TV Relax přinese telenovelu Jsi můj život

| redakce | tisk

Televize RELAX připravila dlouho očekávané programové změny v podobě kombinace úspěšných seriálů Sabrina, mladá čarodějnice, Divoký Anděl, Divoký měsíc, a také dlouho očekávanou novinku: argentinskou telenovelu Jsi můj život.

RELAX vedle seriálů bude přinášet i zábavné pořady. V pravidelných časech v sobotu a ve středu od 21:10 můžete vidět hudebně-zábavnou show Vladimíra Hrona: Poslední zhasne!, pořad o vaření Maminčina kuchyně s Mirkou van Gils Slavík, nebo vědomostí soutěžní pořad Ostře sledovaný vlak s Monikou Žídkovou a Antonínem Duchoslavem. Již druhý ročník této úspěšné soutěže televize natáčí ve vlacích společnosti LEO EXPRESS.

TV Relax přinese telenovelu Jsi můj život
▲ TV Relax přinese telenovelu Jsi můj život

Každý pátek a neděli ve 21:55 hodin čeká na diváky televize RELAX série avantgardních filmů. Z chystaných titulů se v programu RELAXu objeví Já, Don Giovanni, Vždycky jsem chtěl být gangster, Paříži, miluji tě, Princezny, Zlodějíčkové, Všechny polohy lásky (Dark blue almost black), Letní déšť (Summer rain), Spiklenci, Edmond: Portrét šílenství, Půlnoční polibek, Muž a jeho pes, Nevěrníci, Útěk, mladí, krásní a bohatí.





Reklama




Vybrané články