Široká nabídka DVB-T antén

Sport 5: Ebel vs. extraliga. Orli vyzvou Kometu

| redakce | Tiskobrázek k článku: Sport 5: Ebel vs. extraliga. Orli vyzvou Kometu

Reprezentační přestávku v polovině února zpestří fanouškům na jižní Moravě unikátní klání dvou nejlepších celků kraje. V rámci oslav 790. výročí povýšení Znojma na královské město hostí Orli v pátek 12. února od 18:30 Kometu Brno a přenosu SPORT 5.

Půjde tak o jedinečné měření sil účastníků různých hokejových soutěží, mezinárodní EBEL a české extraligy. Zajímavá konfrontace poslouží oběma účastníkům jako test před blížícím se play-off a zároveň pomůže dobré věci. Výtěžek bude rozdělen na charitativní účely v rámci Jihomoravského kraje. "Věříme, že nás přijdou podpořit všichni hokejoví fanoušci a že uvidíme opravdu atraktivní zápas, který navíc pomůže dobré věci. U příležitosti 790. výročí navíc nastoupíme se speciálními dresy," zve na duel manažer Orlů Petr Veselý.
Obrázek k textu: Sport 5: Ebel vs. extraliga. Orli vyzvou KometuObrázek k textu: Sport 5: Ebel vs. extraliga. Orli vyzvou Kometu

Celá událost se uskuteční v rámci projektu Znojmo 790, který připomíná slavnou historii města. Po lednovém plese, který nahlédl symbolicky do 9. století, tedy do doby zakládání prvních vinic na Znojemsku, přichází další akce. "Právě únor symbolizuje v městském speciálním kalendáři 10. století, moment, kdy Znojmo zažilo první slavnou bitvu. Jednu další, tentokrát sportovní, uvidíme i v únoru 2016, kdy se O pohár hejtmana Jihomoravského kraje utkají kluby Orli Znojmo a HC Kometa Brno," sdělila mluvčí města Znojma Zuzana Pastrňáková.

SPORT 5 fanouškům v průběhu sezony nabízí přímé přenosy z utkání hokejistů Znojma v mezinárodní soutěži EBEL. Kometě Brno se zase věnuje v pravidelném magazínu Extraligová Tříšť. Proto jsme si nemohli nechat ujít možnost zprostředkovat hokejovým fanouškům velmi zajímavou konfrontaci. Součástí přímého přenosu budou samozřejmě přestávkové rozhovory. Na SPORT 5 ho můžete sledovat 12. února od 18:25.