TV Markíza odvysílá souboj Rybárikové o finále Wimbledonu
| redakce | tiskSlovenský ženský tenis má na svém kontě historický úspěch v rámci nejslavnějšího tenisového turnaje na světě - Wimbledonu. V životní formě hrající Magdaléna Rybáriková jako vůbec první slovenská tenistka senzačně postoupila do semifinále dvojhry žen.
TV Markíza se proto rozhodla zareagovat na tuto jedinečnou sportovní událost a semifinálový duel dvouhry žen proto odvysílá ve čtvrtek 13.7.2017 v mimořádné přímém přenosu od 14:00 hodin.
Rybárikovou soupeřkou v souboji o sobotní finále bude turnajová čtrnáctka, Španělska Garbiñe Muguruzová Blancová.
Historie nejprestižnějšího tenisového šampionátu na světě se začala psát v roce 1877 a dodnes se koná v All England Clubu, v londýnské čtvrti Wimbledon. Jako jediný ze čtveřice grandslamových tenisových turnajů se hraje na travnatém povrchu.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VII
20:00 Modrá krev II
20:20 Policie Modrava I (3)
20:15 Polabí (66)
20:10 Lidice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Nový vietor do plachiet (3/4)
20:10 Anketa dobrovoľní hasiči roka
20:30 Dunaj, k vašim službám XIV. (10)
20:20 Stříbrná pila (5)