Quantcast

Prima Comedy Central uvede stand-up speciál

| redakce | tisk

Na začátku prázdnin dorazí na české obrazovky další zvučné jméno světového stand-upu. Jak už napovídá podtitul hodinového stand-up speciálu Bílý muž - černý humor, rozhodně se nedočkáme vtipů o roztomilých štěňátkách a nedělní škole.

Právě naopak, ve svém prvním stand-up speciálu se Chris D'Elia zručně pouští i do kontroverzních témat.

Pokud se rádi díváte na útrapy každodenního života s ironickým nadhledem, pak vás neotřelé pojetí komedie v podání Chrise D'Elii bezpochyby zaujme. Jeho schopnost odkrývat směšnou, ale zároveň lehce deprimující pravdu skrývající se za zdánlivě obyčejnými situacemi je jeden z mnoha důvodů, proč patří ke špičkám svého oboru.

Prima Comedy Central uvede stand-up speciál
▲ Prima Comedy Central uvede stand-up speciál

Při jeho show více než vystoupení připomíná půlnoční konverzaci s kamarádem, který má na hodně věcí opravdu silné názory. Témat stihnete probrat hodně - od delfínů přes randění až po otravně opilé teenagerky. Chris vám také vysvětlí, proč ho děsí kostely a co dalšího ho na nich štve, nebo se podělí o historku s kamarádem, který by chtěl být gangsterem každou minutu svého života. Pokud vás nerozhodí humor, který se většinu času pohybuje na hraně a často ji i překročí, už nemusíte shánět parťáka na středeční večer.

Sympatický Chris D´Elia pochází z italsko-americké rodiny a během jedné dekády se stihl napevno vrýt do pamětí milionů diváků. Komik, herec, scenárista a občasný zpěvák, který začínal epizodními rolemi v seriálu Nemocnice Chicago Hope, si fanoušky získal především svou bezprostředností. Občas se dokonce během výstupu neudrží a začne se nekontrolovaně smát spolu s publikem. Se stejnou lehkostí ostatně vystupuje i v seriálu Neranditelní, který mohou znát fanoušci Prima Comedy Central.

Připravte se na humorem nabitých šedesát minut zábavy spolu se stand-up speciálem Chrise D'Elii, který přichází již ve středu 5. července ve 22 hodin na Prima Comedy Central.

zdroj: PCC

Reklama
Vybrané články