Široká nabídka DVB-T antén

T-Mobile TV prodlužuje zpětné zhlédnutí na 3 dny

| redakce | tisk

Zákazníci T-Mobile TV si měsíčně pustí více než 1 milion pořadů díky funkci zpětné zhlédnutí a od dnešního dne 16.10.2017 se jejich počet může výrazně zvýšit. Provozovatel přichází s vylepšením a rozšířením.

Nyní je funkce zpětné zhlédnutí prodloužena na 3 dny (tedy 72 hodin) u všech nabízených kanálů. Doposud mohli zákazníci T-Mobile TV sledovat pořady vysílané z posledních 48 hodin.

T-Mobile TV prodlužuje zpětné zhlédnutí na 3 dny
▲ T-Mobile TV prodlužuje zpětné zhlédnutí na 3 dny

Zpětné zhlédnutí je nejvyužívanější a také nejoceňovanější funkcionalitou T-Mobile TV. Pravidelně jej využívají více než tři čtvrtiny našich zákazníků,“ vysvětluje Václav Zadina, produktový manažer T-Mobile TV. „Oblíbené je také sledování TV v počítači, v chytrém telefonu nebo tabletu. Populární je i nahrávání TV pořadů přes mobilní aplikaci.“

Zpětné zhlédnutí umožňuje přehrát si (bez nutnosti nahrávání) jakýkoli pořad, který byl vysílaný v minulých dnech. Také lze už odvysílané pořady nahrávat a ukládat na 30 dní. Žádný pořad tak uživateli neunikne a může jej sledovat, kdy zrovna chce.

Vyšli jsme vstříc našim zákazníkům, kteří se chtějí například v pondělí večer podívat na pořad, který běžel přes víkend nebo v pátek. Je pro nás důležité, aby zpětné zhlédnutí dostupné pro všechny kanály a na stejnou dobu, protože naším cílem je jednoduchost a přehlednost. Chceme, aby uživatel nemusel přemýšlet, který kanál má nebo nemá zpětné zhlédnutí, popřípadě jak dlouhé,“ dodává Václav Zadina.

Kromě nejsledovanějších kanálů typu Nova, Prima či ČT1 zákazníci zpětné zhlédnutí nejvíce využívají u dětských kanálů (Nickelodeon, Disney, ČT:D a Minimax), seriálových (Prima Cool, Prima Comedy Central) a pořadů pro dospělé (Leo TV/Extasy, Dusk TV).