Místo pro Vaši reklamu

Mňam TV začala vysílat v HD rozlišení

| redakce | tisk

Mňam TV, lifestylový kanál nejen o vaření, vysílá od 6.12.2017 ve vysokém rozlišení (HDTV). Diváci mohou sledovat své oblíbené pořady a vánoční programovou nabídku Mňam TV v lepší obrazové kvalitě.

"Spustit televizní kanál Mňam TV v HD kvalitě byl náš dlouhodobý záměr. Pro distributory je dnes klíčové nabídnout divákům televizní kanály ve vysokém rozlišení.
A obzvláště pro oblast pořadů z oblasti vaření a gastronomie je kvalita obrazu důležitá. Dobré jídlo musí vypadat vždy perfektně a chutně. HD vysílání plánujeme také již od startu nově chytaného kanálu Kutil TV
," říká Pal Milkovics, CEO společnosti S&P Broadcasting, která stanici provozuje.

Mňam TV začala vysílat v HD rozlišení
▲ Mňam TV začala vysílat v HD rozlišení

HD vysílání Mňam TV bude dostupné u vybraných provozovatelů, jako například Orange, Slovak Telekom, Martico, Nej TV, Poda, DWP, Grape SC či sledovanitv.cz a jeho pokrytí se bude dále rozšiřovat.

Na obrazovkách Mňam TV se objeví i nové tváře. Charismatická Angličanka Nigella Lawson, populární Američanka Martha Stewart, autorka řady populárních kuchařek Lorraine Pascale, sladká Sophie Dahl nebo Heston Blumenthal se svou molekulární kuchyní nabídnou přehlídku těch nejlahodnějších receptů, které však zvládne divák připravit i sám doma.